Як українські військові захищають небо над СУМЩИНОЮ (відео)…

Збивають та “лякають” російські безпілотники так, що ті змінюють свій маршрут. Так про свою роботу розповідають бійці, що захищають небо СУМЩИНИ.

ВОЛОДИМИР АРТЮХ, голова СУМСЬКОЇ ОВА: «Обстановка на Сумщині залишається стабільно напруженою, але контрольованою» ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10268-volodymyr-artyukh-holova-sumskoyi-ova-obstanovka-na-sumshchyni-zalyshaietsia-stabilno-napruzhenoiu-ale-kontrolovanoiu

З якою зброєю працюють та чого не вистачає — воїни однієї з мобільних вогневих груп розповіли кореспондентам Суспільного.

Боєць із позивним Байрактар демонструє зброю, якою їхня вогнева група збиває повітряні цілі над Сумщиною. Кулемет Дегтярьова‐Шпагіна, говорить воїн, розрахований на збиття цілі, яка летить не вище 2 км 400 метрів над землею. Безпілотники ж, зазвичай, літають вище.

"Опускаються дуже рідко, а якщо бачать, що по ним ведеться ціль або, що по ним працюють, то вони піднімаються, збільшують швидкість і уходять. А якщо хмарно, то взагалі дуже погано видно, і вони просто за хмари уходять", - розповідає він.

Разом з кулеметом бійці демонструють прилади, що допомагають їм фіксувати та збивати цілі.

"48 набоїв, на ньому тепловізійний приціл. Також маємо декілька нічного бачення, це сам тепловізор. Це ми отримали зі Штатів", - розповідає військовий з позивним Утьос.

Їхня група виявляла та працювала по безпілотниках "Орлан", розповідають воїни. Найближча ціль від них була на відстані 1,5 км.

Збивають воїни безпілотники і зі стрілецької зброї.

Як збивають "Шахеди", розповів військовий з позивним Мобіл:

"Ну, от вночі, наприклад. Якщо летить повітряна ціль, той же Шахед. Він летить не дуже високо, тому можна йому присвітити ліхтарем або прожектором. Один світить ліхтарем і присвічує лазерною указкою. Стрілець з кулемета стріляє, і другий стрілець стріляє зі своєї штатної зброї. Якщо ціль уражена, або там пошкодили її, вона змінила свій рух, тоді вже доповідаємо далі на інші пости, які теж вночі пильнують, і вони вже її зустрічають".

Сили оборони Сіверщини сьогодні над СУМЩИНОЮ знищили рашистський ворожий БпЛА... ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9917-syly-oborony-sivershchyny-sohodni-nad-sumshchynoyu-znyshchyly-rashystskyi-vorozhyi-bpla

Наявна система протиповітряної оборони не може закрити всю територію України, тож весь час маневрує, сказав командувач об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв, перебуваючи під час навчань військовослужбовців на Сумщині.

Майже щодня і ночі прикордонні населенні пункти СУМЩИНИ потерпають від обстрілів рашистів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10266-maizhe-shchodnia-i-nochi-prykordonni-naselenni-punkty-sumshchyny-poterpaiut-vid-obstriliv-rashystiv

"Звісно, якщо нам партнери передаватимуть більше засобів ППО, система буде ефективнішою. Ми не стоїмо на місці, вживаємо всіх заходів в межах наших можливостей, щоби підвищити ефективність нашої системи ППО тут, на Сумському напрямку", - сказав Наєв.

А поки працюють на тому озброєнні, що мають, кажуть бійці, боєкомплектів вистачає. Нині ж потребують якісних прожекторів, аби вночі видніше бачити ворожі цілі, повідомив сайт https://suspilne.media/

На засіданні Ставки верховного головнокомандувача вирішено підсилити північний напрямок, в тому числі й СУМЩИНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10274-na-zasidanni-stavky-verkhovnoho-holovnokomanduvacha-vyrisheno-pidsylyty-pivnichnyi-napriamok-v-tomu-chysli-i-sumshchynu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.