У місті БУРИНЬ перейменували вулиці – про Героїв-земляків забули…

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав військовослужбовець, депутат БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (фракція «Європейська Солідарність») СЕРГІЙ МІНЕНКО:

«На жаль, жодна з вулиць в місті Буринь не названа в честь загиблих героїв російсько-української війни. Таку пропозицію неодноразово висловлювали мешканці міста і підтримував особисто. Чим керувались при обранні назв мені не зрозуміло. Рекомендую ознайомитись з відповідними змінами (на світлині – БіЖ)».

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ВІДЕО розповідав, що в БУРИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ відбувається процес перейменування вулиць…

ДЕТАЛЬНО ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/9401-u-misti-buryn-obhovoriuvaly-zminy-nazv-vulyts-na-terytorii-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.