ЄНС СТОЛТЕНБЕРГ, генеральний секретар НАТО: «Після війни НАТО має бути готовим до стримування агресії проти України»

НАТО допомагатиме Україні, зокрема у реалізації мирного плану Президента України Володимира Зеленського, який відкриває шлях до стійкого та справедливого миру.

Сильна і незалежна УКРАЇНА має першорядне значення для євроатлантичної безпеки… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/9829-sylna-i-nezalezhna-ukrayina-maie-pershoriadne-znachennia-dlia-ievroatlantychnoi-bezpeky

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на пресконференції в Брюсселі напередодні зустрічі міністрів закордонних справ Альянсу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Міністри закордонних справ НАТО зустрічаються у важливий момент для нашої безпеки. Завтра ми проведемо Комісію НАТО-Україна за участю міністра закордонних справ Кулеби, щоб відповісти на агресивну війну росії та обговорити нашу підтримку для Києва. Ми не знаємо, коли ця війна завершиться. Але коли це відбудеться, ми маємо бути готові до запровадження заходів, які дозволять Україні стримати подальшу агресію. Історія не повинна повторитися», – наголосив керівник Альянсу.

Він зауважив, що союзники по НАТО не можуть дозволити росії продовжувати підривати європейську безпеку.

СЕРГІЙ НАЄВ, командувач Об’єднаних сил ЗСУ, генерал-лейтенант: «Єдиною гарантією стримування рф від агресії в майбутньому є вступ УКРАЇНИ до НАТО» ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/9829-sylna-i-nezalezhna-ukrayina-maie-pershoriadne-znachennia-dlia-ievroatlantychnoi-bezpeky

«Я вітаю мирний план Президента Зеленського, який відповідає принципам, що є в основі Хартії ООН. Він закладає основу для справедливого та тривалого миру. Але наразі немає жодних ознак, що президент путін готується до миру. Він готується до ще більшої війни. Саме тому ми об’єднані у нашій рішучості дотримуватися обраного курсу та підтримувати Україну так довго, як це буде необхідно», – заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

УКРАЇНА протягом 3 років перейде на стандарти НАТО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/9866-ukrayina-protiahom-3-rokiv-pereide-na-standarty-nato

Єнс Столтенберг нагадав, що військова допомога, яку союзники по Альянсу надали на цей час для України, дорівнює 65 млрд євро. Він привітав той факт, що сучасні бойові танки та броньовані машини почали прибувати в Україну. На його переконання, це може привнести реальні зміни на лінії фронту.

Важливі умови якнайскорішої перемоги України ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/9786-vazhlivi-umovi-yaknajskorishoji-peremogi-ukrajini

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.