Волонтери міста БУРИНЬ надають гуманітарну допомогу бійцям ЗСУ…

Про це повідомила в ексклюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) зауважила НАТАЛІЯ КУЗНЄЦОВА-ВІНОГРАДОВА, яка очолює БУРИНСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ГО «УКРФОНД ЛІНІЯ ЖИТТЯ»:

«Хлопчики, тільки повертайтеся живими!

Обов'язково будемо святкувати перемогу разом!

Сьогодні знову НАША 58.

Все їде на «нульову».

Ми щиро вдячні кожному, за фінансову допомогу

Я особисто дякую кожній родині, кожній людині, яка в ці, тяжкі часи знаходить можливість допомогти фінансово.

Я розумію, наскільки важко виживати людям, але я впевнена, що тільки МИ, СПІЛЬНО ЗМОЖЕМО ДОПОМОГТИ НАШИМ ХЛОПЦЯМ І ДІВЧАТАМ ЗАХИСНИКАМ ТІЛЬКИ СПІЛЬНО ЗМОЖЕМО НАБЛИЗИТИ НАШУ ПЕРЕМОГ».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/8788-volonteri-mista-burin-prodovzhuyut-gumanitarno-dopomagati-bijtsyam-zsu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.