Волонтерам міста БУРИНЬ в благодійницькій діяльності допомагають депутати з більшості БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та вчителі, учні і їх батьки…

Про це повідомила в ексклюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) зауважила НАТАЛІЯ КУЗНЄЦОВА-ВІНОГРАДОВА, яка очолює БУРИНСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ГО «УКРФОНД ЛІНІЯ ЖИТТЯ»:

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/8738-volonteri-mista-burin-prodovzhuyut-dopomagati-bijtsyam-zsu

«Отримали тактичні кросівки та берці на суму 3554 грн (по замовленню).

Дякуємо за допомогу депутату БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ з більшості АНАТОЛІЮ РОМАНЧУКУ – 2500 грн. та БУРИНСЬКІЙ школі №1 (вчителям, батькам та учням) – 2300 грн. ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/8680-vid-zhyteliv-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady-biitsi-zsu-otrymaly-vahomi-podarunky»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/8751-prapor-iakyi-pochaly-maliuvaty-na-fotosesii-iaka-vidbulasia-sohodni-19-travnia-2022-roku-v-burynskomu-pavlovskomu-parku-bude-doladovanyi-u-burynskomu-shtabi-humanitarnoyi-dopomohy

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.