Волонтери міста БУРИНЬ продовжують допомагати бійцям ЗСУ…

Про це повідомила в ексклюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) зауважила НАТАЛІЯ КУЗНЄЦОВА-ВІНОГРАДОВА, яка очолює БУРИНСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ГО «УКРФОНД ЛІНІЯ ЖИТТЯ»:

«Збираємо посилку нашим хлопцям

Спальник

Розгрузка

Зброси

Турнікети 2 шт (американські)

Аптечка укомплектована (з турникетом)

Підсумки:

2 для гранат

2 для рожків вже приготували.

Ще докладемо тактичні перчатки та каремати

Дякуємо за допомогу Михайлу Козирєву».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/8720-u-burynskiy-terytorialniy-hromadi-potribna-dopomoha-dlia-pereselentsiv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.