Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 5085

Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 7787

У місті БУРИНЬ здають кров для тих, кому вона нині потрібна…

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці розповів СЕРГІЙ МІНЕНКО, депутат з більшості БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ:

«Сьогодні 03.03.2022 прибули з колегою в лікарню для попереднього обстеження на чистоту крові та визначення групи і резусу. Процедура наступна:

-терапевт к.11 старий корпус;

-флюрографія;

-відбір крові з вени;

-далі відбір крові з пальця (новий корпус);

-перший поверх навпроти прийомного покою.

І все в разі чого Ви донор на пряме переливання.

Донорами не можуть бути хворі на туберкульоз, сифілі, гепатит В,С, ВІЛ, СНІД, цукровий діабет, в стадії декомпенсації COVID-19, ХСУ в стадії декомпенсації. Тому людям з такими хворобами з питань донорства прохання лікарів не турбувати.

До свого сорому був сьогодні не перший. До мене була досить велика черга.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/8378-pro-stan-sprav-na-burynskomu-khlibokombinati

Тому в котре кажу, що мешканці Буринської громади кращі та завжди готові долучитись до спільної корисної справи. Все буде Буринь. Все буде Україна».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/8380-pro-humanitarnu-dopomohu-v-burynskiy-terytorialniy-hromadi

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.