У переддень Старого Нового року, акушерсько-гінекологічна «школа» КНП «Буринська лікарня» випустила в життя маленького «випускника-медаліста», проінформувала лікар акушер-гінеколог СВІТЛАНА БОЖЕНКО. Про що на своїй сторінці в ФЕЙСБУЦІ повідомила НАТАЛЬЯ РЕДЬКО.
Це – хлопчик МАКСИМКО вагою 3080 г, зростом 50 см.
Він народився 13 січня 2022 року в сім’ї МАРИНИ і РОМАНА ФЕДОРЕЦЬ – жителів міста БУРИНЬ. У маленької ВІКУСЬКИ з’явився братик.
«Бажаємо Максимку щасливої долі, а батькам – здоров’я і успіхів у вихованні дітей. Знаковим народження стало для нашої лікарні тим, що це перша дитина в цьому році, яка народилася після спостереження у гінекологів КНП «Буринська лікарня». Та і бабусею вдруге стала молодша медична сестра поліклініки – КАЧУР НАДІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА. Ми бажаємо всьому сімейству щастя і здоров’я! Щоб маленький Максимко в життя приносив тільки радість!» – зазначає лікар акушер-гінеколог С.О. БОЖЕНКО.