Магнітні бурі в жовтні 2021 року

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО щомісячно інформує своїх читачів про наявність магнітних бур…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/7810-mahnitni-buri-u-veresni-2021-roku

За даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, найбільш сильні коливання магнітосфери протягом місяця очікуються:

5 жовтня 2021 року.

10 жовтня 2021 року.

19 жовтня 2021 року.

30 жовтня 2021 року.

Медики в періоди підвищеної сонячної активності, в першу чергу, рекомендують достатньо відпочивати та висипатися, а ще – уникати стресів.

А також треба випивати значну кількість води та пити заспокійливі чаї з лікарських трав.

Потрібно відмовитися від важкої жирної їжі та не вживати алкоголь…

Світлина АНАТОЛІЯ РАСПУТЬКА.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.