ІВАН РЯБОКОНЬ, перший заступник голови міста Буринь, очолив делегацію Буринської міської ОТГ на урочистостях до Дня усиновлення, що відбулися в Сумах

Як відомо, сьогодні, 30 вересня 2021 року, в Україні відзначається День усиновлення – свято доброти та милосердя...

І воно, звичайно ж, не випадково збігається з днем пам'яті християнських святих Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.

Сьогодні ж у приміщенні Сумського обласного театру для дітей та юнацтва відбулися урочисті заходи та святковий концерт з нагоди Дня усиновлення.

Делегацію від Буринської міської ОТГ очолив ІВАН РЯБОКОНЬ, перший заступник голови міста Буринь.

Зауважимо, що під час урочистостей МАРИНУ РАКОЄД, прийомну маму з Бурині, було нагороджено Почесною грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації.

День усиновлення – це державне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, котрі прийняли до своїх родин дітей, які при різних обставинах втратили своїх батьків…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.