Затримано «мінера»…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ розповідав, що в Конотопському районі затримано 2мінера», який !замінував» вокзали на залізничних станціях Сумщини…

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/7146-psevdominera-iakyi-zaminuvav-vokzal-rozshukano

І ось нова новина про нового «мінера»…

На спеціальну лінію «102» надійшло повідомлення від громадянина, який повідомив, що в його кишені є граната, якою він планує підірвати відділення поліції №4 (м. Суми).

Чоловік вимагав відставку одного з діючих працівників поліції, при цьому висловлюючись ненормативною лексикою у край агресивному стані.

Правоохоронці розпочали розшукові дії з метою встановлення місцеперебування чоловіка, особисті дані якого попередньо було встановлено.

41-річний житель Сумського району перебував на одній із зупинок міста.

Чоловіка затримано для подальшого встановлення всіх обставин події, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.