У березні 2021 року, за прогнозами фахівців, слід очікувати на кілька магнітних бур…

Зауважиммо, що вони можуть вплинути як емоційний стан, так і на фізичний.

У метеозалежних людей може погіршитися самопочуття, з’явитися болі і, навіть, нервові зриви…

6 березня 2021 року прогнозуються магнітна бурю середньої сили.

А 12 та 13 березня 2021 року «завітає» помірна магнітна буря. І в ці дні метеочутливі люди можуть відчувати зміни настрою, слабкість і апатію.

15 березня 2021 року потрібно очікувати магнітну бурю середньої інтенсивності.

18 та 19 березня 2021 року очікується досить сильна магнітна буря. Особливо її відчцють гіпертоніки і люди з серцево-судинними захворюваннями.

Буря середньої активності прогнозується 28-29 березня 2021 року.

Під час магнітник бур треба добре виспатися, а ще додавати у харчування сезонні фрукти та овочі. Адже організм має отримувати достатньо вітамінів та мінералів;

Слід також пити багато води, не вживати кофеїну та спиртного.

А щодо хронічних захворювань необхідно проконсультуватися з лікарем…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.