У місті Буринь почав діяти ювілейний ЦНАП в Україні…

Сьогодні, 25 лютого 2021 року, у місті Буринь відкрито Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Участь у відкритті закладу взяли Сусанна Делланс, директор Програми U-LEAD з Європою від Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку Sida та інші гості.

Сусанни Делланс підкреслила, що ЦНАП у Бурині є 150-м в Україні, який відкритий за підтримки U-LEAD.

І в ньому надаватимуться жителям Буринської міської об’єднаної територіальної громади понад 150 адміністративних послуг.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.