ГО «Серця Кіборгів» долучилися до всеукраїнської акції «Нагодуй птахів взимку»…

Про акцію, яка була організована 7 січня 2021 року – на Різдво Христове, – інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) повідав голова Всеукраїнської громадської організації «Серця Кіборгів» АНАТОЛІЙ СВИРИД:

«Нашою родиною «Серця Кіборгів» долучилися до всеукраїнської акції «Нагодуй птахів взимку» та разом з місцевими підопічними дітьми розташували у парках міста Буча 20 годівничок для наших пернатих друзів.

Вважаю, що саме так ми прищеплюємо дітям любов до навколишнього середовища, та й подихати свіжим повітрям на користь і дітям, і дорослим.

А після того, як всі дружно та старанно потрудилися, з дітьми відвідали «МакДональдз», а там вже кожен отримав свій Різдвяний подарунок.

Я навіть сьогодні засмутився, що мені вже за 40+ рочків і залишився без подарунку…

А якщо серйозно то найбільший мій подарунок – це коли ці діти посміхаються. Хоча мішок залишив провсяк випадок – ще думаю піду ввечері колядувати!

Друзі, вітаю усіх зі світлим святом Різдва! Смачної куті Вам!

Бажаю миру, добра і достатку в кожен будинок. Нехай найрадісніші почуття переповнюють душу в цей чудовий день, а в житті трапляються тільки добрі чудеса. Але не забуваймо ті чудеса творити й самі!»

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.