Шановні працівники сільського господарства Буринщини!

Як відомо, осінь – це пора завершення всіх сільськогосподарських робіт. А друга неділя листопада – ще й свято всіх аграріїв.

Вітаю Вас з професійним святом!

Хай і надалі щедро колосяться дорідними врожаями Ваші поля, а природні стихії обминають їх.

Безсумнівно, сьогоднішнє свято – це свято справжніх трудівників та дбайливих, умілих, добрих, талановитих господарів.

І Ви щодня розумом, душею та серцем, невтомною працею створюєте достаток та цінність в повсякденному житті для мільйонів жителів – вирощуєте хліб!

Щиро дякую Вам за любов до матінки-землі, мудрість і витримку в нинішньому доволі складному сьогоденні.

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, мирного неба, гарної погоди та наснаги на нові трудові досягнення!

З повагою, АНДРІЙ ГУСАК.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.