Магнітні бурі в листопаді 2020 року

Незначне збурення магнітного поля відбувається вже сьогодні в неділю, 1 листопада 2020 року.

Несильні магнітні сплески твкож очікуються 7, 16, 23, 24, 25 листопада 2020 року.

А доволі сильна магнітна буря прогнозується в період з 17 по 22 листопада 2020 року. А її пік можливий 21 листопада 2020 року.

Від магнітної активності найбільш страждають метеозалежні, правда, і здорові люди її теж мочуть відчувати…

Як же хоча б зменшити вплив магнітних бур на людський організм?

Слід проводити менше часу на сонці, якщо воно сяє.

Можна зробити ранкову зарядку з кілька простих вправ, які поліпшать кровообіг, а також дещо позбавлять від стресу і погодної залежності.

Також не завадить прийняття контрастний душ – змінюювати холодну та гарячу воду кожні 10-15 секунд...

Світлина Марії Безбородової (с.Успенка).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.