Про оформлення субсидій на опалювальний сезон у Буринській ОТГ

Як повідомив Відділ охорони здоров’я та соціальних питань апарату виконавчого комітету міської ради на офіційному сайті Буринської міської ради, з 1 жовтня 2020 року житлова субсидія домогосподарствам, які в неопалювальний період отримували субсидію, на опалювальний сезон буде розрахована автоматично (без додаткового звернення).

Повторно із Заявою та Декларацією про доходи потрібно звернутися лише тим, хто протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії здійснив придбання майна, товару або оплату послуг на суму, яка на дату купівлі перевищувала 50 тис. грн., орендарям житла та внутрішньо переміщеним особам, тим домогосподарствам, в яких з жовтня 2019 року відбулися зміни у складі сім’ї.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.