Шановні вчителі, вихователі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної праці!

Партія ПРОПОЗИЦІЯ щиро вітає Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Ваша місія - благородна. Ваші прагнення – високі. Ваша праця – безцінна. Саме за шкільними партами зростають нові покоління українських громадян, закоханих у Батьківщину, адже педагоги формують найпотаємніше: розум, переконання, волю, свідомість.

Так, 2020- й став для людства роком нових викликів та кардинальних змін, які, звичайно, торкнулися й галузі освіти. Утім, високе служіння обраній справі, як і раніше, спонукає Вас до наукової, творчої та інноваційної діяльності.

Дорогі освітяни, партія ПРОПОЗИЦІЯ висловлює Вам слова глибокої вдячності й поваги. Бажаємо, щоб життя кожного з Вас було сповнене світлими моментами й вдячними посмішками дітей.

Зичимо міцного здоров’я, учнівської й батьківської пошани, достойної оплати праці.

Хай день за днем поруч з Вами йдуть натхнення, щастя і любов.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.