З Днем вчителя, дорогі освітяни Буринщини!

Усі ми щорічно відзначаємо День вчителя в першу неділю жовтня. Адже всі ми сиділи за партами, опановували знання, і з любов’ю та повагою ставилися й ставимося до вчителів…

Проте, впершу чергу, це свято наших вчителів – прекрасних людей, які присвятили все своє життя освітянській ниві, подарували нам не тільки знання, а й свою любов.

Їхня діяльність – це не просто праця – це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі.

Шановні наші вчителі, дякуємо Вам за Ваше душевне тепло, за мудрість, за чесність і велике терпіння.

Нехай кожен успіх будь-якого з ваших вихованців буде гордістю для Вас, нехай кожен урок, даний Вами, дарує дітям не тільки знання і вміння мислити, але і віру в добро, сподівання на краще.

Від щирого серця дякуємо Вам за Вашу таку почесну, шановану, але й нелегку працю.

Дякуюємо за знання, які Ви надаєте учням, виховуючи їх справжніми патріотами України,

Ваші слова назавжди зберігаються в думках випускників, а Ваша доброта назавжди селяться в їхніх душах і серцях.

Бажаємо Вам щастя і здоров'я, миру та спокою, незгасного запалу і натхнення у Вашій праці.

І переконані, що Ви, шановні наші вчителі, виховаєте ще не одне достойне, розумне та освічене покоління.

З Днем вчителя!

З повагою,

члени Буринської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.