У Бурині відключать воду…

Як повідомила адміністрація КП «Буринь-теплосервіс», у зв’язку з роботами на центральному водозаборі згідно технологічного регламенту з 20 годині 1 жовтня 2020 року до 8 годин 2 жовтня 2020 року буде призупинена подача води в місто.

Після технологічних робіт буде проведено дезінфекцію водонапірної башти та водогінних мереж сертифікованим препаратом спеціалістами Буринського районного лабораторного відділення ДУ «Сумський лабораторний центр МОЗ України».

Після відновлення водопостачання у воді може бути відчутний запах хлору…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.