І знову чупакабра на Сумщині?

«Про загадкових істот, що давлять птицю і п`ють її кров, ми вже роками чуємо із засобів масової інформації. В народі цих хижаків прозвали чупакабрами.

Їх неодноразово бачили і в нашому районі. Днями не схожу ні на собаку, ні на лисицю істоту помітили жителі вулиці Спортивна смт Недригайлів.

Вона сновигала городами, немов видивляла собі здобич. В одному господарстві, де живе сама жінка (немов неспроста вибравши його, щоб повноправно господарювати), тварина облюбувала собі подвір`я, і задавила 50 штук різної птиці.

Як не намагалася господиня стерегти пернатих, звір все рівно умудрявся вдертися і лишити життя свою жертву, яку навіть не їв.

Жінка на власні очі бачила злодія, та вбити його не мала ніякої можливості.

Передавивши більшість птиці в обійсті жінки невідомий звір перебрався до сусіднього курника.

От тут йому не пощастило.

Помітивши небажаного гостя. господар миттєво закрив його в приміщенні й вбив.

За його словами, ця істота була не агресивна, а навіть квола, мала довжину тіла до метра, хвіст близько 50 см та великі сильні ікла. І дуже неприємний запах.

Будемо сподіватися, що з вбивством цієї істоти неприємності, пов`язані із смертю птиці у жителів цієї вулиці закінчаться і родичів звір немає.

Записано сьогодні зі слів недригайлівців з вулиці Спортивна», – про це в групі «Газета «Голос Посулля» повідав редактор часопису Ігор Скрипченко.

На фото одного із жителів – убита тварина.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.