Повідомлено про підозру 36-річному чоловікові, який позбавив життя двох людей та намагався приховати злочин…

В місті Охтирка поліція встановила нові обставини вчинення тяжкого злочину, у результаті якого загинуло двоє людей

У ході розслідування кримінального провадження за фактом вбивства в місті Охтирка жінки та самогубства чоловіка, встановлені додаткові обставини злочину.

Сьогодні, 16 вересня 2020 року, повідомлено про підозру 36-річному чоловікові, який позбавив життя двох осіб та намагався приховати злочин.

Подія сталась в місті Охтирка.

Місцевий житель заявив у поліцію про зникнення сусідів.

Прибувши за викликом, правоохоронці виявили в будинку два тіла – повішеного чоловіка та його співмешканку зі слідами побоїв на тілі.

Спочатку здавалося, що нібито чоловік побив до смерті співмешканку, а потім вчинив самогубство через повішання.

Однак у ході проведення слідчих дій встановлено, що до злочину причетний зовсім інший чоловік.

Як з’ясувалось, 12 вересня 2020 року до загиблих приходив їх знайомий.

На ґрунті ревнощів він спочатку задушив 42-річного чоловіка, а потім побив до смерті 54-річну жінку.

Щоб уникнути покарання, інсценував самогубство чоловіка.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) та ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілої) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.