Володимир Токар, голова Сумської обласної ради, привітав колектив Конотопського авіаремонтного заводу «Авіакон» з 89-річчям

Одне з найвідоміших підприємств не лише Сумщини, а й України Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» святкує 89-річчя з дня створення.

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар передав привітання колективу підприємства, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

«Завдяки високому професіоналізму та досвіду, набутому за роки успішної багаторічної діяльності, ваш завод гідно представляє ринок української авіаційної промисловості. Нехай робота ладиться, нехай наполегливі старання і спільні зусилля завжди підтримують бездоганну репутацію підприємства», - зазначив Володимир Токар.

Голова обласного депутатського корпусу побажав колективу підприємства здоров’я, успіхів та добробуту і залишатися єдиною, дружною командою цілеспрямованих людей, яким все під силу.

Нагадаємо, Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» забезпечує діагностику, капітально-відновлювальний ремонт, переобладнання і модернізацію вертольотів сімейства Мі всіх типів і модифікацій, а також виробництво гумовотехнічних виробів для їхніх агрегатів.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.