Працівники Буринської міської ради підмітають центральну площу міста…

І, звичайно, в цьому немає нічого поганого…

Працівники міськради, дехто й з її керівництва, щоб фізично попрацювати на благо рідного міста, вийшли на його прибирання.

Проте, все ж таки, виникає два запитання.

  1. Чому саме в робочий час (опісля 16 години), залишивши свої робочі місця, не виконуючи свої функціональні обов’язки, за які працівники міськради отримують зарплату, кошти на яку йдуть від платників податків до міського бюджету, вони підмітають та прибирають Першотравневу площу та навколишню територію?

  2. Чому комунальна служба, в якій оформлені штатні працівники, в цей самий робочий час не займається цією справою?

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.