На Сумщині ще 3 людей померли від коронавірусу…

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ, з початку поширення коронавірусної інфекції в області померло вже 16 хворих , з них – 3 за попередню добу.

За минулу добу від COVID-19 померли хворі в місті Охтирка, Охтирському районі та місті Тростянець.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за попередню добу Covid–19 підтвердили у 75 жителів: м. Суми – 45, Сумський район – 5, Охтирка – 2, Охтирський район – 3, Глухів – 1, Білопілля – 2, Недригайлівський район – 1, Кролевець – 3, Кролевецький районн – 13.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.