Які дороги на Сумщині будуть збудовані та відремонтовані до кінця 2020 року…

Як повідомив Роман Грищенко, голова Сумської обласної державної адміністрації, журналістам, на Сумщину в рамках програми «Велике будівництво» тільки на фінансування ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році в Сумській області було виділено коштів у сумі понад 2 мільярди гривень, інформує офіційний сайт Сумської обласної державної адміністрації.

«На дороги місцевого значення − 867 млн. гривень. А на ремонт та будівництво 5 шкіл, 5 садочків, 5 стадіонів і 7 приймальних відділень опорних лікарень − майже 218 млн. гривень», – зазначив Роман Грищенко.

Щодо ремонту державних доріг, то за його словами , наразі виконано робіт на суму майже 1,3 млрд. гривень.

Зокрема, на ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка передбачено майже 1,2 млрд. гривень, виконано робіт на 725 млн. гривень.

Триває ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення Р-65 Контрольно-пропускний пункт «Миколаївка»-Семенівка-Новгород-Сіверський-Глухів-контрольно-пропускний пункт «Катеринівка» (передбачено 101,7 млн гривень, виконано робіт на 94 млн гривень), дороги Вільне – Кролевець (передбачено 86 млн. гривень, виконано робіт на 82 млн. гривень), Ромни-Липова Долина – Тростянець-Мезенівка (передбачено 242 млн. гривень, виконано робіт на 180 млн. гривень), Шостка-Ямпіль (передбачено 150 млн. гривень, виконано робіт на суму 84 млн. гривень).

Крім того, виділено кошти на ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення: контрольно-пропускний пункт «Рижівка»-Білопілля-Миколаївка-Лебедин-Лантратівка (окремими ділянками) в сумі 100,6 млн. гривень; Конотоп-Буринь-Чумакове (окремими ділянками) в сумі 50 млн. гривень.

«Усього у 2020 році планується відремонтувати 150 км державних доріг, та 64,8 км місцевих. Тоді як у 2019 році було відремонтовано лише 20 км державних і 30 км місцевих доріг та 172 м. п. мостових споруд», – наголосив Роман Грищенко.

На світлині: нинішні дороги в місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.