Будинок вибухнув і згорів…

Сьогодні, 27 липня 2020 року, о 1 годині 36 хвилин до служби «104» м. Шостки надійшов виклик із повідомленням про вибух по вулиці Ушакова, 63.

За зазначеною адресою виїхала бригада аварійно-диспетчерської служби АТ «Сумигаз».

«У будинку, де сталась подія, зафіксовано самовільну заміну газового обладнання. Зазначений факт свідчить про втручання до системи газопостачання, що могло стати ймовірною передумовою вибуху. Газорозподільна мережа до сусідніх будинків не пошкоджена», – зауважують спеціалісти аварійно-диспетчерської служби.

До слова, під час пожежі повністю згорів будинок, пошкоджені господарчі будівлі, травмований чоловік 1992 року народження.

Він отримав термічні опіки голови, тулуба, обох верхніх і нижніх кінцівок ІІ ступеню, до 60 відсотків площі поверхні тіла, госпіталізований до хірургічного відділення Шосткинської центральної районної лікарні.

«Сумигаз» вкотре закликає споживачів природного газу не порушувати правила безпеки: не проводити самостійно роботи з ремонту, реконструкції чи заміни газових приладів і не наражати на небезпеку себе та своїх рідних…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.