Поліція розшукує безвісті зниклу Наталію Загуменну...

Наталія Загуменна, жителька Шостки, з 17 липня 2020 року не виходить на зв'язок з родичами, і її місце перебування залишається невідомим. Правоохоронці вживають заходів щодо пошуку 36-річної жінки і розраховують на допомогу небайдужих громадян.

Про зникнення 36-річної жительки Шостки у поліцію повідомила її мати.

Вона розповіла, що останнього разу донька телефонувала 17 липня. На даний час її вдома не має, а її мобільний телефон вимкнений.

Правоохоронці опитали сусідів зниклої жінки і з’ясували, що вона вже кілька днів не з’являється вдома. На її розшук був зорієнтований особовий склад поліції Шостки та сусідніх райцентрів. Відповідне орієнтування з описом зовнішності та фотокарткою безвісті зниклої розіслане у всі відділи та відділення поліції Сумщини.

На вигляд розшукуваємій 35-40 років, зростом близько 165 см, худорлявої статури. Має темне волосся довжиною нижче плечей та темні очі.

Була вдягнена у світлу футболку та сині джинсові бриджі. Взута у кросівки.

Поліція закликає всіх громадян не бути байдужими. Якщо комусь відома будь-яка інформація, що допоможе у розшуку Наталії Загуменної, прохання повідомити до Шосткинського відділу поліції за адресою: вул. Свободи, 67, або за телефонами: 050-327-91-48 (чергова частина), або на цілодобову лінію служби «102»., повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.