На Сумщині жінка померла від коронавірусу

Сьогодні, 12 липня 2020 року, у реанімаційному відділенні Тростянецької лікарні померла 60-річна тростянчанка, яка хворіла на COVID-19.

Про це повідомив міський голова Тростянця Юрій Бова на своїй сторінці у Фейсбуці.

За його словами, жінка знаходилася на лікуванні у медзакладі з 4 липня. Через супутні захворювання врятувати її життя, на жаль, не вдалося.

Це вже шоста смерть від коронавірусної інфекції на Сумщині...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.