Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Ви примножуєте традиції кооперативного руху, розвиваєте підприємницькі ініціативи»

Шановні кооператори області – сьогоднішні працівники і ветерани!

Від імені депутатів обласної ради вітаю вас з професійним святом.

Ви з честю завжди виконували своє головне завдання – вірно служити людям праці та державі. І сьогодні, у наш непростий час, примножуючи традиції кооперативного руху, розвиваєте підприємницькі ініціативи. А задовольняючи потреби громадян у якісних товарах і послугах, створюєте умови для підвищення добробуту населення. Переконаний, що професійний колектив кооператорів Сумщини і надалі сприятиме розвитку кооперативного сектора економіки.

Зичу вам і вашим родинам добробуту і сімейної злагоди, добра і міцного здоров’я, нових здобутків та трудових перемог.

З повагою,

Володимир Токар, голова Сумської обласної ради

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.