Сумщина відзначає День Конституції України

24-річницю з дня прийняття Основного закону України відзначили на Сумщині. Атмосфера патріотизму панувала біля пам’ятника Тарасу Шевченку, де відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції та були вручені державні нагороди жителям області, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Перед цим керівники області і міста, депутати обласної ради, військові і громадськість поклали квіти до могил загиблих Героїв АТО на центральному кладовищі, де пройшов молебень за загиблими, та до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Виступаючи біля пам’ятника Кобзарю присутні говорили багато слів про Основний Закон країни, згадували тих, хто зараз боронить країну в АТО, дякували сумчанам, що долучилися до свята.

Привітали з Днем Конституції жителів обласного центру й депутати Сумської обласної ради Родіон Дученко та Дмитро Нагорний.

«Сьогодні в цей святковий день хотілося б не просто узагальнити слова про Конституцію, а акцентувати увагу на змінах, які були внесені до Основного закону попередньою владою у 2019 році. Ці зміни стосуються вибору України до Євроінтеграції, який українці здобули потом і кров’ю на Майдані. Цей вибір чітко спрямував Україну в бік європейської цивілізованої держави, в бік демократії, в бік верховенства права. Хотілося б нагадати будь-якій владі, що ніхто не зможе змінити цей курс. Бо Україна була, є, і буде незалежною, європейською, цивілізованою і демократичною державою. Слава Україні!», - звернувся до присутніх депутат обласної ради, учасник АТО Родіон Дученко.

З нагоди свята депутат отримав недержавну нагороду від Спілки ветеранів АТО Сумської області «За вірність традиціям».

Присутні поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Тут же відбувся концерт сумських вокалістів, які виконували патріотичні пісні.

До речі, цьогоріч, через пандемію коронавірусу, не відбувся щорічний традиційний фестиваль «Сурми України», до якого так звикли сумчани у День Конституції.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.