Юнаки пішли служити до українського війська…

Сьогодні, 15 червня 2020 року, у селищі Недригайлів відбулися урочисті проводи юнаків, призваних на строкову військову службу.

Музичний супровід урочистостостей здійснив оркестр Недригайлівської селищної ради «Mamont Band».

Сьогодні до українського війська пішли служити Ігор СЕРДЮК з Недригайлова та Руслан ЛОМОНОС із Деркачівки.

Привітати з цим днем їх прийшли рідні, друзі, голова Недригайлівської районної державної адміністрації Володимир ДІХТЯР, військовий комісар Недригайлівського районного військового комісаріату Дмитро ОСАДЧИЙ, заступник Недригайлівського селищного голови Анатолій СИРОТЕНКО та інші.

З честю та гідністю виконати свій обов’язок перед державою, рідною Недригайлівщиною, повернутися змужнілими, повними сил і досвіду побажав призовникам голова Недригайлівської районної державної адміністрації Володимир ДІХТЯР.

З напутніми словами до юнаків звернувся військовий комісар Недригайлівського районного військового комісаріату Дмитро ОСАДЧИЙ.

Від імені місцевого керівництва, за традицією, призовникам були вручені наручні годинники, повідомив офіційний сайт Недригайлівської громади.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.