Волонтери Конотопа допомагають українським бійцям…

Від початку захисту цілісності України волонтери з міста Конотоп допомагають українським бійцям.

Про це на своїх сторінках неодноразово розповідав інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ).

Конотські волонтери бійцям знову надали необхідну допомогу…

«ТЕПЛО СЕРДЕЦЬ – СОЛДАТАМ УКРАЇНИ

Ще одну посилочку від небайдужих і невгамовних передали сьогодні для наших захисників на передову, зігріту теплом наших сердець і дитячих долонь.

Нехай Господь оберігає всіх, хто захищає Україну!» – написала Тетяна Радько в групі «Я - волонтер! Волонтерське об'єднання, м. Конотоп» в Фейсбуці.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.