У дітях продовження роду людського, й здійснення мрій та сподівань на краще…

Безсумніву, що саме в дітях продовження роду людського, й здійснення своїх мрій і сподівань на краще.

Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Сьогодні, 31 травня 2020 року, Олександр Даценко, голова БФ «Здійсни Мрії», та голова ГО «УкрФонд Лінія Життя» Наталія Віноградова-Кузнєцова відвідали Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Сумський обласний спеціалізований будинок дитини».

Напередодні свята захисту дітей, яке відзначатиметься 1 червня 2020 року, до закладу голови благолійних організації привезли солодощі.

У екслюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) Наталія Віногрдова-Кузнєцова зауважила: «У зв'язку з карантином, щоб не наражати дітей на небезпеку, ми не відвідували групи. Спеціально приїхали тоді, коли не було в закладі майже нікого. Ми сподіваємося що ці солодощі хоч трішки підсолодять життя нашим маленьким дітлахам, які залишилися без найголовнішого – материнської ласки... Віддавши подарунки, походили стежками дитячого будинку. Виявляється Саша Даценко жив неподалік. Часто бував саме в цьому дитячому будинку, в якому працює й досі мама його однокласника. Такі дні підживлюють, надихають. У таких днях черпаєш щастя та енергію…»

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.