Сім'я фермерів тримала дев'ять рабів

У Харківській області поліцейські виявили сімейну пару, яка змушувала працювати безкоштовно дев'ять чоловік у своєму фермерському господарстві. Чоловік і жінка вербували і перевозили працівників, серед яких – один неповнолітній хлопчик.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Як зазначається, обшуки проводилися прокуратурою області спільно з Управлінням по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУ Нацполіціі в Харківській області.

«В ході обшуків ... виявлено дев'ять осіб, які піддавалися примусової трудової експлуатації і не отримували заробітну плату. Серед них - троє жінок, п'ятеро чоловіків, один неповнолітній. Крім того, вилучено 66 бойових патронів і 1 запал від гранати», - йдеться в повідомленні.

У даній справі відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 149 (торгівля людьми в формі вербування і переміщення осіб з використанням обману та уразливого стану, вчинена з метою трудової експлуатації у вигляді примусової праці) КК України.

Підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна або без такої.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.