26 травня 2020 року буде відновлено рух громадського транспорту периторією Буринської громади…

Як повідомив офіційний сайт Буринської міської ради, у зв'язку з засіданням Сумської обласної комісії з питань техногненно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 травня 2020 року, де було вирішено дозволити здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом у міському, приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні, 26 травня 2020 року буде відновлено рух громадського транспорту територією Буринської громади.

Він розпочне рух у звичному режимі.

До слова, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО повідомляв, що від автостанції Буринь теж почав відправлятися пасажирський транспорт…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.