Орендар ставка застрелив 7 чоловіків…

Офіс генерального прокурора взяв під контроль справу про розстріл семи людей на Житомирщині, яку веде поліція.

Близько першої ночі сьогодні, 22 травня 2020 року, у селі Новоселиця Попільнянського району чоловік вбив пострілами з рушниці сімох знайомих.

Стрільця затримали, мисливську рушницю вилучили.

На місці події працюють слідчо-оперативні групи.

Встановлюються всі обставини події.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство двох і більше осіб) ККУ, повідомила Українська правда.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.