Із життя пішов голова районної ради

Сьогодні, 12 травня 2020 року, на 67 році життя відійшов у вічність лікар, колишній голова Сумської районної ради Вячеслав Нефедов.

«Вячеслав Михайлович віддав більше 20 років своєї праці на благо громади Сумського району: був лікарем та заступником головного лікаря Сумської центральної районної лікарні, головою Сумської районної ради, начальником управління соціального захисту населення Сумської районної державної адміністрації.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким.

Світла пам’ять назавжди залишиться в наших серцях…», – ідеться у повідомленні Сумської районної ради на сторінці у Фейсбуці.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.