Магнітні бурі в травні 2020 року

Безсумнівно, коливання магнітного поля Землі впливають маже на всіх людей, але найбільше від них страждають метеозалежні…

Вони піл час магнітних бур досить нерідко відчувають дискомфорт.

Симптоми в основному такі: сильні головні болі, стрибки тиску, слабкість, сонливість, безсоння…

У залючному весняному місяці, за прогнозами фахівців, очікуються магнітні бурі 23 та 29 травня 2020 року.

У ці періоди найкраще відмовитися від важкої, жирної та гострої їжі й алкоголю, пити поменше кави, а замінити її неміцним чаєм.

А ще потрібно добре висипатися і вдпочивати на свіжому повітрі…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.