У Бурині відбувається дезінфекція осередку захворювання на коронавірус

Після отримання офіційного підтвердження щодо позитивного результату захворювання на коронавірус від Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, сьогодні, 9 травня 2020 року, Буринським районним відділенням Сумського лабораторного центру проведено дезінфекцію осередку, де зафіксовано перше захворювання в місті Буринь.

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках, на Covid-19 захворіла жінка, яка повернулася на початку травня 2020 року з Києва, і проживає в Новоселівському житловому масиві.

Також відділення нині займається встановленням осіб, з якими контактувала хвора пенсіонерка.

І якщо хтось з жителів Бурині та Буринщини мав контакт із хворою на коронавірус, слід негайно звернутися до свого сімейного лікаря або до Буринського районного відділення Сумського лабораторного центру (колишня сансанція).

Шановні жителі Бурині, будьте вдома і суворо дотримуйтесь карантинних заходів…

Ситуацію в житловому масиві контролюють також правоохорці Буринського районного відділення поліції...

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

Фотоколаж Наталії Кузнєцової-Віноградової, члена Національної спілки журналістів України.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.