Солдати України

У листопаді 2004 року рішенням 59-ї сесії Генеральної асамблеї ООН, 8 та 9 травня було проголошено Днями пам’яті та примирення. У резолюції ООН пропонується державам-членам ООН, неурядовим організаціям і приватним особам відзначати один чи обидва ці дні - 8 і 9 травня - як День пам’яті усіх жертв Другої світової війни.

Саме цими днями відбувається вшанування подвигу українського народу, його визначного вкладу у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих, тих, хто віддав свої життя для Великої Перемоги…

ххх

Прийшов солдат з війни додому…

І тихо Богу помоливсь:

«Спасибі, Боже, за допомогу…

За те, що я живим лишивсь…».

…Летіли соколи -- летіли.

І на траву тихенько сіли…

Мовчав солдат, скупі сльозини,

котились в’яло по щоці…

Він повернувся до родини…

Стискав пілотку у руці…

…Летіли соколи – летіли.

І на траву тихенько сіли…

Схмурнів солдат… Спішив додому…

А дому вже давно нема…

Мовчав у відчаї німому.

А всюди пепел і пітьма…

…Летіли соколи – летіли.

І на траву тихенько сіли…

Схиливсь солдат…Завмер в граніті…

Десь соколи летять удалині…

Застигло сонце у зеніті…

…Онук солдата – на війні…

…Летіли соколи – летіли.

І на траву тихенько сіли…

Іван Житник.

Світлина автора.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.