Роменщина отримала 5 спецавтомобілів для медичних закладів району

Отже, у Рогинцях, Бобрику, Великих Бубнах, Глинську і Бацманах лікарі стануть більш мобільними...

П’ять автомобілів швидкої медичної допомоги «Renault Duster» для лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини району придбані за кошти державної субвенції районному бюджету відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 983 від 6 грудня 2017 року та в рамках обласної програми «Сільська медицина», повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

«Ми маємо докласти максимум зусиль, щоб медичні послуги були якісними й доступними в найвіддаленішому селі, а персонал забезпечений усім необхідним. І сьогодні зроблено ще один крок у цьому напрямку», – наголосила заступниця голови Сумської обласної ради Тетяна Головко під час вручення ключів від службового автотранспорту.

Голова Роменської районної ради Віктор Переваруха запевнив, що керівництво району максимально сприяє повноцінному розвитку медичної галузі краю, намагається працювати так, аби Роменщина була серед кращих у державі.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.