Продуктові набори для тих, хто їх нині потребує…

Депутати та партійці «Європейської солідарності» на чолі з головою Сумської територіальної організації партії Вадимом Акпєровим продовжують доставляти до адресатів пакунки з продуктовими наборами від «Фонду Петра Порошенка»...

Як зауважив Вадим Акпєров, в єдності і взаємодопомозі – сила. І хочеться, щоб люди, які під час епідемії коронавірусу опинилися в скрутних життєвих обставинах, напередодні Великодніх свят не відчували себе наодинці з труднощами, відчули, що їм є до кого звернутися за допомогою і отримати підтримку.

Він із початку тижня в позаробочий час особисто займається розвозкою пакунків в Сумському районі.

Як уже розповідав на своїх сторінках інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), для того, щоб отримати допомогу потрібно залишити заявки на сайті «Солідарність» v2020.org.ua., який був створений спеціально для взаємодії волонтерів та тих, хто потребує підтримки.

До слова, партійці Сумської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» також передали набори першої необхідності для жителів Лебедина.

А от для потреб медичних працівників Кролевецької центральної районної лікарні партійцями Кролевецької районної організації партії «Європейська Солідарність» Дмитром Ковальовим та Романом Козловим була придбана мікрохвильова піч…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.