Волонтерський проєкт «Солідарність – доброта єднає» триває на Буринщині

Сьогодні, 12 квітня 2020 року, в світле свято – Вербну неділю – волонтери ГО «Укрфонд Лінія Життя» відвідали село Михайлівку.

Один продуктовий набір та захисні маски отримала 95-ти річна бабуся Галина. Вона проживає одна. Старенька продає яйця від кількох курочок-несучок, цим заробляє собі додаткові грошенята до своєї мізерної пенсії.

Маленькими, натрудженими руками бабуся обійняла пакет, та неспішно пішла до дверей хати.

Страшна старість…

Залишитися самотній…

Сьогодні ще одна родина отримала продуктовий набір, маски, смаколики та ліки придбані за кошти Сумської територіальної організації партії «Європейська солідарність» та ГО«УкрФонд Лінія Життя.

Цій родині ми, волонтери, допомагаємо давно.

З початку карантину вже тричі провідувала 75-річну Ольгу Федотівну та її онука – Колю.

Привозили ліки, продукти...

А ще Коля любить лимонад та солодощі. І сьогодні ми йому це теж привезли.

Ольга Федотівна виховувала сама двох онуків…

А наша допомога цим людям, які її потребують, – вчергове підтвердила істину, що доброта єднає…

Наталія Кузнєцова-Віноградова, голова ГО «Укрфонд Лінія Життя».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.