Буринь «карантиниться»…

Сьогодні, 11 квітня 2020 року, зранку вдалося пройтися містом Буринь.

Всюди тихо.

Жителів – обмаль. Всі вони переважно в масках.

Незвично те, що весною городяни, зазвичай, сотнями їздять містом велосипедами. Недарма Буринь жартома називають – «невеличким Шанхаєм». Основний вид транспорту тут залишається єдиним і найціннішим з року в рік – велосипед.

У карантинні дні, зрозуміло, велосипедистів одиниці.

Однак автотранспорту через місто проїжджає досить багато.

І, без перебільшення, маски нині захищають і від сморіду, який снує містом від майже цілорічного паління сміття, а в ці дні – ще й від задимленості від автотраспорту.

Аптеки, продовольчі магазини працюють у звичному режимі: у їх приміщеннях – допустима норма покупців. І її ніхто не порушує. Та й звикли вже до неї покупці…

Буринський ринок з 6 квітня 2020 року не працює. Про це на своїх сторінках розповідав інтернет-портал ЖИТТЯ і БУТТЯ (БіЖ).

Вимушений це захід, але, все ж таки, мабуть, зараз потрібний.

Як мовиться, береженого й Бог береже...

БіЖ також повідомляв, що до Бурині з-за кордону повернулися майже 100 жителів, частина з них вже пройшла самоізоляцію, частина – ще перебуває в ній.

Слава Богу, коронавірусу поки що не зафіксовано в місті та на Буринщині.

А про підготовку інфекційного відділення Буринської центральної районної лікарні до його можливої появи, читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) можуть довідатися, переглянувши відеосюжет Наталія Кузнєцова-Віноградова, голови ГО «Укрфонд Лінія Життя», координатора в Сумській області від ГО «Пацієнти України».у розділі ВІДЕО.

Словом, карантин у місті Буринь триває нині, і триватиме він як мінімум до 24 квітня 2020 року.

Що буде далі?

Час покаже…

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

На світлині: карантин у місті Буринь 11 квітня 2020 року.

Фото автора.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.