У Конотопі ще одна людина померла від коронавірусу

Зокрема, про це у Фейсбуці повідомив міський голова Конотопа Артем Семеніхін:

«Я мовчати більше неможу! В Конотопі сьогодні ще одна смерть від Коронавірусу і додатково троє захворівших на цю недугу!!!

Коротко про ситуацію з Коронавірусом в Конотопі:

P.S. Всього 9 людей з Коронавірусом. Двоє вже мертві. З них вісім з села Козацького (там і два трупи). Одна людина з села Попівки!».

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках детально розповідав про смерть від коронавірусу жінки з села Козацького, що на Конотопщині...

В.о. директора Сумського обласного лабораторного центру Володимир Збаражський підтвердив інформацію мера Конотопа Артема Семеніхіна про другу смерть від коронавірусу.

Попередньо, жінка заразилася в лікарні. Померла жінка 59 років, яка лежала в одній палаті в інфекційному відділенні Конотопської ЦРЛ із 78-річною знахаркою із села Козацького Конотопського району, котра померла 25 березня 2020 року....

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.