На Сумщині у 5 хворих підтверджено коронавірус, 11 – є підозра на інфекцію…

Про це сьогодні, 27 березня 2020 року, на брифінгу в Сумській обласній державній адміністрації повідомила головний інфекціоніст області Ірина Троцька.

За її словами, під підозрою є 11 осіб, троє з них перебувають у лікарнях, 8 – самоізольовані.

У 5 хворих діагноз методом полімератної стрічкової реакції підтверджено.

Стан чотирьох стабільний, 1 жінка померла, про що на своїх сторінках розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ).

Серед підтверджених – 78-річна жінка з Конотопського району, яка померла, і два її контаки. Плюс два незалежних від неї і один від одного випадку в Сумах.

На сьогодні, 27 березня 2020 року, 71 контактна людина перебуває вдома, за ними спостерігають сімейні лікарі.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.