На Буринському міському полігоні з розміщення ТПВ розпочалися роботи з благоустрою та санітарного прибирання під'їздної дороги

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у статті «Місто Буринь упевнено наближається до екологічної катастрофи» у розділі ВІДЕО, яка була надрукова 18 березня 2020 року, розповідав про жахливу екоситуацію, яка склалася в місті, особливо, на його окраїнах.

І зауважував, що звичайно, спільними зусиллями міської влади та самих жителів міста її можна ще зупинити.

Хоча з кожним днем вона все ж таки наближається.

На сторінці «КП «Буринь-теплосервіс» в Фейсбуці 19 березня 2020 року з’явилася інформація такого змісту: «З початком весни, коли погодні умови дозволили роботу на полігоні важкій техніці, проводяться роботи з рекультиваційних робіт на міському полігоні з розміщення ТПВ. Також проводяться роботи з благоустрою та санітарного прибирання під'їздної дороги та узбіччя біля полігону».

Є на сторінці й фото…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.