На Недригайлівщині розслідують факт крадіжки деревини

З заявою про крадіжку більше семидесяти соснових колод до поліції звернувся представник місцевого лісгоспу.

Відтак, аби з‘ясувати всі обставини злочину та встановити особу зловмисника, на місце події виїхала слідчо-оперативна група поліції Недригайлівського відділення поліції.

У ході проведення першочергових розшукових заходів оперативники встановили адресу, за якою знаходилась викрадена деревина. Слідчі вилучили колоди і наклала на них арешт. У вчиненні крадіжки обгрунтовано підозрюється раніше судимий 32-річний місцевий чоловік.

Наразі триває досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за ознаками ч.1 ст.185 КК України (крадіжка), вирішується питання про оголошення чоловіку підозри у вчиненні даного злочину, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.