Жінка жорстоко поводилася з собаками, їй доведеться за це відповісти…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО розповідав, що у селі Бездрик Сумського району в цуценяти були відрізані хвіст, вухо, а також над ним відбувалися жахливі знущання…

Після втручання волонтерів і правоохоронних органів цього чоловіка, який це зробив, було відправлено до психлікарні.

І ось знову жахлива новина.

У жительки Сум правоохоронці сьогодні, 03 березня 2020 року, вилучили п‘ятьох собак, які утримувалися у тісному господарському приміщенні, без вигулу та належного харчування.

Четверо з тварин – пітбультер‘єри, один належить до породи ротвейлер.

Пси перебували у маленькому приміщенні, у органічних відходах, негодовані та агресивні.

Для того, аби їх заспокоїти і вилучити, поліцейським навіть довелося вдатися до послуг фахівців-ветеринарів.

На тілах собак – на мордах, лапах, спинах та боках – при огляді виявлені чисельні шрами.

Наразі одна з тварин передана у центр надання допомоги тваринам, інші чотири – перебувають під опікою волонтерів.

Сама господиня тварин зауважує, що вони звикли до таких умов, останній раз вона заходила до них, аби наглянути та погодувати, минулої суботи.

У поліції дії жінки кваліфікували як жорстоке поводження з тваринами та відкрили кримінальне провадження за ознаками ст. 299 КК України.

Досудове розслідування триває, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.